LKS Fort Jaksmanice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Fort Jaksmanice - Wesoła Zadąbowie 4:3
  • LKS Niziny - Żurawianka Żurawica 0:2
  • Jawor Nehrybka - Rada Orzechowce 0:0
  • Cresovia Kalników - Błyskawica Łuczyce 3:1
  • Gwiazda Maćkowice - Unia Fredropol 2:1
  • Czarni Bolestraszyce - Leśnik Bircza 4:2
  •        

Logowanie

Losowa galeria

FORT - MOTOR
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 54
ogółem: 717 080

statystyki szczegółowe

Zczuba.tv

Trening

Trenujemy w każdy piątek o godzinie 20 na hali sportowej  w  Medyce.

Serdecznie zapraszam cool

 

 

Zarząd

Zarząd Ludowego Klubu

 

Sportowego

 

FORT Jaksmanice

 

Prezes:

Paweł Halendy

I Vice Prezes:

Marek Szkółka

II Vice Prezes:

Paweł Pyrzak

Sekretarz:

Marcin Willma

Skarbnik:

Janusz Koralewicz

 

 

REKLAMA

 

 

http://www.met-wil.pl

 

 

Reklama

Zegar

Najnowsza galeria

LKS Niziny - fort Jaksmanice
Ładowanie...

Kalendarium

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

02

05-2018

środa

03

05-2018

czwartek

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Fort Jaksmanice 4:3 Wesoła Zadąbowie
2017-10-29, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Rada Orzechowce - LKS Fort Jaksmanice

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Fort Jaksmanice 4:3 Wesoła Zadąbowie
LKS Niziny 0:2 Żurawianka Żurawica
Jawor Nehrybka 0:0 Rada Orzechowce
Cresovia Kalników 3:1 Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice 2:1 Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce 4:2 Leśnik Bircza

Ankiety

Które miejsce zajmie drużyna Fortu na zakończenie sezonu

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Transfery

TRANSFERY 2016/2017

 

Przybyli:
 

Miłosz Urban (Polonia Przemyśl)

Arkadiusz Droń (Polonia Przemyśl)

Patryk Serwański (San Hurko Hureczko)

Grzegorz Ficak (Błyskawica Łuczyce)

Damian Noga (Wesoła Zadąbrowie)

Kacper Kuźniar (Rada Orzechowce)

Tomasz Furmański (Bizon Medyka)

Daniel Gibas (Cresovia Kalników)

Karol Furman (Cresovia Kalników)

Filip Babiak (Błyskawica Łuczyce)

Jakub Babiak (San Hurko Hureczko)

Mateusz Gołębiowski (Fenix Leszno)